MÖBLER / Skåp & hyllor / Sideboard 10695002
nr 1069 5002
Sideboard
Teak, 50/60-tal, längd: 140 cm, djup: 43 cm, höjd: 72 cm
Kondition: slitage,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.600 kr
måndag 14 november 2016
kl 20:59:39
1.000 kr
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.000 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.100 kr
1.200 kr
1.300 kr
1.300 kr
1.300 kr (Budbetjänt)
1.400 kr
1.700 kr
2.000 kr
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
2.400 kr
14 nov
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal